Ви прийняли доленосне рішення поїхати на роботу в Польщу? Однак сумніваєтеся, чи правильно робите, або не впевнені, чи зможете впоратися з психологічними труднощами адаптації? А може Вас лякає перспектива відчувати себе не комфортно в тому місці, де плануєте працювати і жити?

Дана стаття допоможе Вам розібратися з цими питаннями.

Організація переїзду в Польщу

Ви розумієте, що настають зміни, і невідомість лякає. Але зараз є достатньо часу, щоб підготуватися до цієї події. Задайте собі питання, що Ви готові зробити для успішної адаптації на новому місці? Погодьтеся, краще витратити час і досліджувати дно перш, ніж кинутися в море. Добре, якщо є можливість поговорити зі знайомими, які там живуть і багато знають про життя зсередини. Пропонуємо інструкцію щодо правильної організації переїзду в Польщу:

  • На аркуші паперу напишіть причини, за якими Ви зважилися змінити сою життя. Викладіть все хороше, що Ви маєте намір отримати від роботи в Польщі. Хороший заробіток, возз’єднання з рідними, архітектура, інфраструктура місць, де хочете жити. Повісьте цей перелік на стіну, щоб пам’ятати, навіщо Ви затіяли переїзд в Польщу.
  • Почніть вивчати польську мову, читайте про культуру, традиції або про місцевих жителів в Польщі. Знайдіть фотографії міста, в який збираєтеся, дізнайтеся про його визначні пам’ятки. Розплануйте відвідування красивих місць, уявляючи, що Ви вже там і радієте новим враженням.
  • Якщо плануєте жити в невеликому містечку, дізнайтеся про нього якомога більше. Які там є торгові центри, стадіони, кафе, спортивні клуби. Розпитайте знайомих, якщо можна. Виберіть, де будете гуляти, вечеряти після роботи, де займатися або зустрічатися з колегами та друзями. Потрапивши до місця призначення, Ви будете почувати себе внемоа в знайомому місці.
  • Не забувайте, що маленькі містечка в Польщі знаходяться порівняно недалеко від відомих мегаполісів. Можливо до Гданська, Варшави чи Кракова від Вас буде рукою подати. Заплануйте собі в майбутньому знайомство з цими містами.
  • Якщо на старому місці ви залишаєте рідних, подбайте, щоб Ви завжди були з ними на зв’язку. Подаруйте батькам сучасні засоби зв’язку і навчіть ними користуватися. Роздайте друзям свої координати в скайпі, щоб не так гостро відчувати відстань.
  • Багато речей при переїзді в Польщі не забереш, доводиться вибирати найнеобхідніше. Постарайтеся знайти трохи місця в валізі або дорожній сумці для речей, що нагадують про будинок. Може бути, звична гуртка або картинка, з якою пов’язано багато спогадів. Поставите їх в новому житлі, це додасть Вам відчуття спокою і теплоти.

Присвячуючи час збору інформації, використовуйте будь-які можливості більше дізнатися і скласти власне враження. Тоді з перших днів перебування в Польщі у Вас буде відчуття, що все йде за планом, як треба. А це важливий фактор психологічної рівноваги.