Пунктів Прийому Візових Анкет Польщі в Україні побільшає. Нові ППВА вже зовсім скоро з’являться у Запоріжжі, Херсоні та Кропивницькому.

ППВА у Запоріжжі розпочне свою роботу 26 липня 2017 року, а прийом оплат за послуги цього ППВА триває вже з 18 липня. Подати документи на візу у Пункт Прийому Візових Анкет в місті Запоріжжя зможуть особи, які мають офіційну прописку на території  Запорізької, Харківської Дніпропетровської, Луганської, Донецької, Сумської,та Полтавської областей. У випадку подання документів на шенген візу до ППВА в Запоріжжі, заявник повинен надати офіційне підтвердження працевлаштування або навчання на території цих семи областей. ППВА у Запоріжжі належить до Харківського округу.

ППВА у Херсоні вперше відкриє двері для клієнтів 24 липня 2017 року, а от провести оплату за послуги цього ППВА можна ще з 17 липня. Щоб подати документи на польську національну візу чи шенген візу до ППВА в Херсоні, потрібно бути офіційно прописаним в Одеській, Херсонській, Миколаївській області або в Республіці Крим. Для того, аби отримати шенген візу у ППВА в Херсоні, слід надати офіційне підтвердження працевлаштування або навчання на території вищеперелічених областей. ППВА у Херсоні належить до Одеського округу.

Третім ППВА, який незабаром почне прийом документів, стане Пункт Прийому Візових Анкет у місті Кропивницький. Цей ППВА прийматиме заявників з Кіровоградської, Київської, Чернігівської та Черкаської областей, які там офіційно прописані. Для того, щоб подати документи на Шенгенську візу до ППВА в Кропивницькому, потрібно до переліку необхідних документів додати офіційне підтвердження працевлаштування або навчання на території згаданих чотирьох областей. ППВА у Кропивницькому належить до Київського округу.