Зовсім скоро у Польщі з’являться магазини іще одної відомої закордонної торгівельної мережі. На польський ринок заходить нідерландська компанія Action, понад 900 дисконтів якої вже діють у найбільш розвинених країнах Європи: Німеччині, Бельгії, Австрії, Франції та ін.

Спеціалізується Action, на відміну від супермаркетів Biedronka чи Lidl, на продажу не продуктів харчування, а інших категорій товару. Вже зовсім скоро поляки та любителі шопінгу в Польщі зможуть за дуже привабливою ціною купувати в Action товари для дому, іграшки, мультимедіа, побутову техніку, одяг, побутову хімію,  товари для тварин та багато іншого – в асортименті магазинів більше 6 тисяч найменувань. Мережа Action позиціонує себе як мережа дискаунтерів, тобто магазинів, ціни на товари в яких нижчі, аніж середні на ринку. При чому це аж ніяк не впливає на їх якість, товари в таких магазинах відповідають усім європейським стандартам та нормам, їх дешева ціна досягається продуманим маркетингом, економією на кількості персоналу та на інтер’єрі магазинів.

Відгуки про мережу Action позитивні, покупці задоволені не лише у кілька разів нижчими, аніж в інших магазинах цінами, а й широким асортиментом та різноманітністю категорій товарів. Action вже називають головним конкурентом Pepco.

Наразі в Польщі проводиться набір персоналу до нових дискаунтерів Action , 6 з яких відкриється вже через кілька тижнів.

Є також інформація, що німецька мережа дисконт-магазинів Tedi теж планує розпочати ведення бізнесу на теренах Польщі вже найближчим часом.