Послуги

our services

The size of our team and our protracted expertise allow us to accomplish absolutely any type of a building, regardless of its height and/or complexity!
Виготовлення документів для поїздок за кордон
Безвізовий режим України з ЄС передбачає врахування безлічі різноманітних нюансів. Найчастіше плутанина виникає із тим, які документи потрібно оформити для безперешкодного перетину кордону. Компанія VisaRoom допоможе зібрати усі необхідні документи для Вашої подорожі.
Read more
Туристичні послуги
VisaRoom відкриє для Вас весь світ! Пропонуємо Вам повний пакет послуг по організації турів та поїздок у будь-якому направлені!
Read more
Чеська робоча карта
Чеська робоча карта – дозвіл на роботу і проживання у Чехії. Видається на термін дії трудового договору, але не довше ніж на 2 роки. Отримавши робочу карту, у Вас з’явиться можливість працювати в Чехії і отримувати зарплатню на рівні з громадянами цієї країни.
Read more
Національна робоча віза в Польщу
Національна робоча віза в Польщу – документ, який дозволяє перебувати в даній країні на період більше, ніж 91 день з метою працевлаштування. З нашою допомогою ви отримаєте усі необхідні документи для успішного відкриття робочої візи.
Read more
Литовська робоча віза
Робоча віза до Литви дасть Вам змогу знайти достойне місце праці, високу зарплатню та гідні умови проживання під час роботи за кордоном. У нас Ви можете отримати допомогу у виготовленні всіх необхідних документів для подачі та супровід до візового центру Литви.
Read more
Оформлення візи в США та Канаду
Наша компанія пропонує працевлаштування в одній з найбагатших країн світу – Сполучених Штатах Америки. Швидко та легко знайдемо Вам роботу по спеціальності. Можете забути про всі негаразди з документами – це все наша робота. Від Вас необхідне лише бажання та професіоналізм.
Read more
Страхування
Наявність страхового медичного полісу є однією з основних вимог при отриманні візи та перетині кордону. Пропонуємо міжнародні страхові поліси від страхової компанії «Фінексперт».
Read more
Легальна робота за кордоном
Наша компанія надає послуги з працевлаштування до Польщі, Чехії, Литви, Фінляндії, Ізраїлю та США. Ми пропонуємо широкий вибір вакансій – як для різноробочих, так і для профільних спеціалістів.
Read more

If you can envision it, than we can build it tell us more about your project

contact us