Виготовлення документів для поїздок за кордон

Виготовлення документів для поїздок за кордон

Безвізовий режим України з ЄС передбачає врахування безлічі різноманітних нюансів. Найчастіше плутанина виникає із тим, які документи потрібно оформити для безперешкодного перетину кордону. Компанія VisaRoom допоможе зібрати усі необхідні документи для Вашої подорожі.
В прикордонному кодексі ЄС є п’ять вимог, які поширюються як на “візових”, так і на “безвізових” іноземців. В’їзд до країн ЄС дозволений тим громадянам, які:
-мають на руках документ для перетину кордону (закордонний паспорт, проїзний документ дитини, диппаспорт тощо);
-можуть обґрунтувати мету та умови свого перебування в ЄС;
-мають достатні фінансові активи як для перебування в ЄС, так і для повернення в Україну, або ж здатні отримати їх законним чином;
-не перебувають у переліку осіб, яким заборонений в’їзд до ЄС;
-не становлять загрозу для громадського порядку, безпеки, громадського здоров’я та міжнародних відносин.

Основні правила, яких потрібно дотримуватися, прибувши в ЄС

Якщо просто, то в ЄС є два ключових правила для подорожуючих: не працювати без робочої візи та дотримуватися так званого “правила 90 днів” (перебування в Шенгені не більше 90 днів на кожні 180 днів). Саме ці правила є ключовими і саме їх перевірятиме прикордонник.

До яких країн ЄС можна подорожувати без віз?

Отримання візи не вимагатиметься під час поїздок у такі країни: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія, Швеція.

Зауважте, шо відвідати країни ЄС, не виготовляючи візи, мають право лише власники біометричних закордонних паспортів.

Бажаєте дізнатись подробиці?

зв'яжіться з нами!