Оформлення візи в США та Канаду

Оформлення візи в США та Канаду

Центр візових та туристичних послуг «VISAROOM» – це візова підтримка 7 днів на тиждень, деталізована консультація, заповнення візової анкети, підготовка до співбесіди в посольстві США, написання мотиваційного листа англійською та переклад усіх необхідних документів.

Наша компанія пропонує працевлаштування в одній з найбагатших країн світу. Швидко та легко знайдемо Вам роботу по спеціальності. Можете забути про всі негаразди з документами – це все наша робота. Від Вас необхідне лише бажання та професіоналізм.

Робоча віза типу Н2В в США має ряд основних переваг, до яких можна віднести наступні:

  • по-перше, особа з такою візою може цілком законно працювати в США безпосередньо у роботодавця, який її запросив;
  • по-друге, сам процес отримання такої візи в Америку досить швидкий і легкий;
  • по-третє, особа, яка отримала таку візу, вправі як в’їжджати в країну, так і виїжджати за межі США протягом повного терміну дії візи;
  • і останнє, ваші близькі та родичі матимуть право отримати спеціальну в’їзну візу до Америки.

Туристичні візи в США відкривають терміном на 10 років, з правом перебування в країні до 6 місяців на рік. Тож, відкривши один раз візу, Ви можете  щороку їздити до Штатів і перебувати там по півроку! Американська туристична віза належить до категорії B1/B2. Сюди ж входить і гостьова віза в США, цей тип підходить заявникам, що хочуть відвідати родичів чи друзів. Також, категорія візи B1/B2 надається учасникам конференцій, або для ділового візиту.

Програма обміну в США: віза J. Це віза, що дозволяє молодим фахівцями від 18 до 35 років отримати практичний досвід роботи на території Америки. Учасники можуть працювати, отримувати платню і залишатися на території Сполучених Штатів до 18 місяців. Така програма може бути реалізована в будь-якій галузі: мистецтво та культура, інформаційні ЗМІ та комунікації, суспільні науки, бібліотечна справа, соціальне забезпечення, управління, бізнес, торгівля, фінанси і т.д.

Тож, якщо Ви бажаєте втілити свої уміння, знання та навики в реальність, на території США, тоді  Вам до нас!

Почніть працювати в США вже через місяць!