Національна робоча віза в Польщу

Національна робоча віза в Польщу

Національна робоча віза в Польщу – документ, який дозволяє перебувати в даній країні на період більше, ніж 91 день з метою працевлаштування. Також така віза надає право транзитного проїзду по території інших країн Євросоюзу, та право перебувати у країнах шенген зони до 3 місяців на пів року.

Для того, щоб легально працювати в Польщі, Вам необхідно відкривати саме такий тип візи.

Перелік основних документів необхідних для відкриття візи:

 • Закордонний паспорт, що повинен містити підпис та бути дійсним щонайменше 3 місяці від запланованої дати закінчення дії візи. Продовжені паспорти не прийматимуться. Закордонний паспорт повинен містити щонайменше 2 чисті сторінки (призначені для візи). У випадку наявності інших закордонних паспортів слід додати їх до візової анкети (оригінал і ксерокопія).
 • Запрошення від пана, який є роботодавцем, із вказанням адреси фірми, контактного телефону та паспортних даних людини, яку запрошують.
 • Анкета, заповнена заявником особисто.
 • Страховий полiс із максимальним покриттям у 30000€, що діє у всіх країнах Європейського Союзу (оригінал і ксерокопія) а також чек, який підтверджує придбання страхового полісу. У випадку подачі заяви про працевлаштування іноземця, необхідно придбати страховий поліс на повний період перебування. Страховий поліс слід надати з оригіналом та копією квитанції про оплату (із зазначенням наступної інформації: ПІБ заявника та номер страхового полісу).
 • Kольорове фото 3,5 x 4,5 cм, чітке, чисте та контрастне, надруковане на білому фоні. Фото, що зроблено не пізніше, як за 6 місяців до подачі документів, та таке, що дає підстави ідентифікувати заявника, зроблене прямо, виразно представляє очі та обличчя з двох сторін від верхньої частини голови до верхньої частини плеч, в такий спосіб, щоб обличчя займало 80% фотографії.

Наявність візи не гарантує в’їзду на територію Польщі.

Кожного разу рішення про дозвіл на в’їзд приймає Прикордонна Служба.

Реєстрація до візового центру

Одним із основних етапів відкриття національної робочої візи є реєстрація до ППВА Польщі, тобто призначення індивідуальної дати та часу для подачі документів на розгляд до візового центру. Для того, щоб пройти дану процедуру, Вам необхідно сплатити візовий збір у розмірі 18,5 євро у одному з польських банків в Україні – Кредо банк або Idea Bank, після чого ви отримаєте квитанцію із  присвоєнням унікального IPN коду, за допомогою якого можна  здійснити реєстрацію.

Необхідно зауважити, що документи для отримання національної візи до Польщі необхідно подавати до ППВА того Консульського округу, у якому Ви прописані.

Київський Консульський Округ:

 • місто Київ, області: Черкаська, Чернігівська, Київська, Кіровоградська.

Вінницький Консульський Округ:

 • області: Хмельницька, Вінницька, Чернівецька, Житомирська.

Харківський Консульський Округ:

 • області: Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Полтавська, Сумська, Запорізька.

Львівський Консульський Округ:

 • області: Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська.

Луцький Консульський Округ:

 • області: Рівненська, Волинська, Тернопільська.

Одеський Консульський Округ: 

 • області: Херсонська, Одеська, Миколаївська, місто Севастополь, Автономна Республіка Крим.

Процес реєстрації є непростим, тому звертайтесь до нас за допомогою і команда спеціалістів з радістю допоможе Вам в цьому питанні!

Рішення про видачу візи приймається протягом 7 календарних днів (без урахування вихідних) від моменту здійснення подачі документів. У випадку детальнішої перевірки, розгляд справи може бути продовжений до 30 днів.

Отримайте свою робочу візу!

заходьте до нас!