Відомо, що велика кількість українців працює у польських роботодавців. Потік українських громадян, що виїжджають до Польщі з кожним роком тільки зростає. На етапі пошуку роботи кожен стикається з процесом виготовлення робочої візи і підбором потрібної вакансії для себе, в чому ми вам і зможемо допомогти, наші контактні дані можете дізнатися у розділі «КОНТАКТИ».
І коли всі документи підготовлені, процес поїздки на роботу завершено, робота зроблена і гроші отримані, часто постає питання: як безпечно і вигідно відправити грошові кошти рідним і близьким в Україну? На сьогоднішній день, способів перерахувати гроші з Польщі на Україну є кілька.

Міжнародні платіжні системи є найпопулярнішими серед наших співвітчизників. Western Union – про який чули практично всі, досить популярна компанія, яка надає послуги міжнародних переказів коштів. Але тут варто зауважити, що її послуги не з дешевих. Наприклад, для того щоб українцеві змогу відправити 1000 злотих на Україну, потрібно заплатити 40 злотих.

Іншим, більш дешевим варіантом може бути платіжна система відправки грошей – Contact. Для цього потрібно звернутися у відділення польської Пошти, внести суму в злотих і сплатити комісію 24 злотих + 1% від суми переказу. Перекладені грошові кошти можна отримати вже на наступний день в одному з пунктів обслуговування цієї системи, це можна зробити в одному з відділень Ощадбанку, зауважимо, що гроші будуть виплачені в євро .

Для того, щоб не переплачувати, можна користуватися платіжною системою, де кошти за послуги складуть не менше 10 злотих, якщо ви перераховуєте до 5000 злотих. А зробити це можна в такий спосіб: якщо ви перебуваєте в Польщі, вам потрібно звернутися у відділення банку PKO BP SA та перерахувати кошти родичу, в разі якщо він є клієнтом Кредо банку і має картку «Złotówka». Після перерахування власник може зняти кошти з карти, або отримати у відділенні Кредо банку, у будь-якому випадку комісія складе 1,5%.

Способи переказів не обмежуються перерахованими вище, але тут обрані тільки надійні і прості методи переказу грошей на Україну. Звичайно, можна передавати перевізниками, які їздять регулярно на Україну, але цей спосіб не завжди надійний, якщо вже і звертатися до перевізника з цим проханням, то тільки до того, в якому ви впевнені на всі 100%.